Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Nasza drużyna zdobyła BOLTON WANDERERS PLAYERS CUP !!!

Fantastyczny turniej w wykonaniu naszej drużyny, która grała pod wodzą trenera Michała Jędry w następującym składzie: Bartek Szczepkowski, Filip Brude, Kamil Rusnak, Piotrek Duda, Mateusz Kownacki, Kamil Telatyński, Kamil Orzechowski, Dominik Dura, Kuba Paluszkiewicz i Konrad Talik.

Turniej był wyjątkowy, bo najlepszą drużynę i zawodników wybierał sam David Bailey - szef Międzynarodowej Akademii Boltonu - Bolton Wanderers International Soccer Schools. Nie wystarczyło więc tylko w turnieju zwyciężać, ale również należało się pokazać trenerowi z Anglii z jak najlepszej strony. Wyboru wyróżnionych David Bailey dokonał na podstawie dokładnej obserwacji, bazując na swoim bogatym, długoletnim doświadczeniu w selekcji zawodników na całym świecie.

Oprócz wyboru najlepszej drużyny, trener wyróżnił dziesięciu jego zdaniem najlepszych zawodników turnieju i w tej grupie znalazło się dwóch naszych zawodników: Kamil Rusnak i Mateusz Kownacki.

Ale również wyniki naszej drużyny były świetne. W turnieju wzięło udział 12 szkółek piłkarskich Football Academy z całęj Polski, między innymi ze Szczecina, Kalisza, Wałbrzycha i Leszna, podzielonych na dwie grupy. Cztery mecze wygraliśmy zdecydowanie, w piątym mimo ogromnej naszej przewagi zremisowaliśmy (nie strzeliliśmy w tym meczu karnego, po za tym był słupek, poprzeczka i niewykorzystane "sam na sam").

Wyniki naszej drużyny:

FA Niemodlin - FA Legnica 3-1 (bramki: Mateusz Kownacki, Piotrek Duda i Filip Brude)

FA Żory - FA Niemodlin 0-5 (bramki: Piotrek Duda (2), Mateusz Kownacki, Dominik Dura i Kamil Telatyński)

FA Niemodlin - FA Wałbrzych 0-0

FA Lewin Brzeski - FA Niemodlin 1-2 (bramki: Mateusz Kownacki (2))

FA Niemodlin - FA Dąbrowa Górnicza 2-0 (bramki: Mateusz Kownacki i Piotrek Duda)

Poniżej zdjęcie z Davidem Bailey'em i pucharem:
Brak opisu obrazka

 

 

Wersja XML