Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Mały Barbórkowy Bieg Skalnika

180 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów gminy Niemodlin wzięło udział w XXI Małym Barbórkowym Biegu Skalnika w dniu 21 listopada br. Dla zdobywców trzydziestu czołowych lokat przygotowane były medale, dyplomy, nagrody rzeczowe, dla wszystkich uczestników upominki. Sponsorzy nagród: Gminna Niemodlin, Przedsiębiorstwo Surowców Skalnych BAZALT-GRACZE Sp. z o.o.

Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka
Brak opisu obrazka

WYNIKI ZAWODÓW:

I kategoria wiekowa - rocznik 2009 szkoły podstawowej – dziewczęta (200m):

1 miejsce –   Nikola Mrowiec Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie
2 miejsce – Anna Tubek Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie
3 miejsce –  Malwina Szewc Szkoła Podstawowa w Graczach

I kategoria wiekowa - rocznik 2009 szkoły podstawowej – chłopcy (200 m):
1 miejsce – Wiktor Kozakiewicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie
2 miejsce – Michał Polański Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie
3 miejsce – Antoni Dwojak Szkoła Podstawowa w Grabinie

II kategoria wiekowa - rocznik 2007-2008 szkoły podstawowej – dziewczęta (400m):
1 miejsce – Bianka Walków Szkoła Podstawowa nr 2 w Niemodlinie
2 miejsce – Zuzanna Dera Szkoła Podstawowa w Rogach
3 miejsce – Julia Żołędziowska Szkoła Podstawowa w Graczach
    
II kategoria wiekowa -rocznik 2007-2008 szkoły podstawowej – chłopcy (400m):
1 miejsce – Wojciech Koper Szkoła Podstawowa w Rogach
2 miejsce – Błażej Turowski Szkoła Podstawowa w Rogach
3 miejsce – Szymon Nieckarz Szkoła Podstawowa w Rogach    

III kategoria wiekowa -rocznik 2005-2006 szkoły podstawowej – dziewczęta (600m):
1 miejsce –  Sara Gierczak Szkoła Podstawowa w Grabinie
2 miejsce – Oliwia Dera Szkoła Podstawowa w Rogach
3 miejsce – Oliwia Kusz Szkoła Podstawowa w Graczach

III kategoria wiekowa -rocznik 2005-2006 szkoły podstawowej – chłopcy (600m):
1 miejsce – Miłosz Turowski Szkoła Podstawowa w Graczach
2 miejsce – Karol Popowicz Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie
3 miejsce –Maciej Koper Szkoła Podstawowa w Rogach

IV kategoria wiekowa - rocznik 2003-2004  szkoły podstawowej – dziewczęta (800m):
1 miejsce –  Zuzanna Zając Szkoła Podstawowa w Rogach
2 miejsce – Paulina Mickiewicz Szkoła Podstawowa w Graczach
3 miejsce – Patrycja Górska Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

IV kategoria wiekowa - rocznik 2003-2004 szkoły podstawowej – chłopcy (800m):
1 miejsce –  Dominik Kubów Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie
2 miejsce – Kamil Kilian Szkoła Podstawowa w Graczach
3 miejsce – Piotr Duda Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

V kategoria wiekowa - rocznik 2000-2002 gimnazjum – dziewczęta (800m):
1 miejsce –  Laura Milińska Zespół Szkół w Niemodlinie
2 miejsce – Alicja Rozkrut Zespół Szkół w Niemodlinie
3 miejsce – Malwina Sobeczko Publiczne Gimnazjum w Graczach

V kategoria wiekowa - rocznik 2000-2002  gimnazjum – chłopcy (1200m):
1 miejsce – Bartosz Szyszko  Publiczne Gimnazjum w Graczach
2 miejsce – Kacper Żołędziowski Publiczne Gimnazjum w Graczach
3 miejsce – Paweł Niziołek Zespół Szkół w Niemodlinie

Info. i zdjęcia SP w Graczach

Wersja XML